Sınırsız Paylaşımın Tek Adresi

Sınırsız Paylaşımın Tek Adresi
Modarotör Alımları Başlamıstır

  Spiderman - Full - Oyun indir - Download - Yükle

  Paylaş
  avatar
  serhat01
  Administrator
  Administrator

  Mesaj Sayısı : 91
  Kayıt tarihi : 06/02/10
  Yaş : 20
  Nerden : Adana

  Spiderman - Full - Oyun indir - Download - Yükle

  Mesaj tarafından serhat01 Bir C.tesi Mart 20, 2010 12:26 pm  Sistem Gereksinimleri:

  Microsoft Windows®️ 95/98/ME/2000 operating system
  100% Windows 95/98/ME/2000 - compatible computer system
  Directr) 8.0 or higher (included)
  Pentium®️ II 266 or Athlon®️ processor
  64MB RAM
  200 MB of uncompressed hard disk space for game files (Minimum Install); plus an additional 100 MB for Windows swap file
  100% DirectX 8.0 compatible 4MB video card and Drivers (recommended 8MB video card and Drivers)*
  100% DirectX 8.0 compatible true 16-bit sound card and Drivers
  Quad Speed (600 K/sec sustained transfer rate) CD-ROM
  100% Microsoft-compatible mouse and Drivers
  100% Microsoft-compatible keyboard and Drivers
  100% Windows®️ 95/98/ME/2000-compatible Joystick or Gamepad (Optional)
  (Game Controller with 6 or more buttons recommended)

  Oyun Görüntüleri:  Oyun Bilgileri:

  Üzerine basıp da geçemeyeceğiniz yegane örümcek, daha da doğrusu sabahları gittiği işinde bir gazeteci, suçlulara karşı da amansız bir engel olan Örümcek Adam PC’ye PlayStation için yapılan oyunun çevirisi ile geri döndü. Uzun zamandır PC’de görünmeyen Peter Parker’ı da böylece yeniden görmüş olduk.

  Spider-Man, bu efsane kahramanın çizgi romanını bilmeyen yoktur herhalde. Zamanın ilerlemesi ile birlikte geliştikçe gelişen bu seriyi okuyanların, okumasa da bilenlerin, hatta bilmeyenlerin bile az çok bildiği Örümcek Adam düzeni sağlamak için geri döndü. Kendine özgü çizim ve yaratıklarıyla hafızalarımızda yer edinen bu kahraman o çok iyi bildiğimiz düşmanlarına karşı savaşını devam ettiriyor. Ne kadar PC’ye PS’ten geldiğini açıkça belli etse de bunu diğer özellikleriyle kapatıyor.

  Oyunu bilgisayarınıza yükleyip çalıştırdıktan sonra karşınıza gelen demo ile oyuna başlıyorsunuz. Bu demoda sizin kılığınıza girmiş bir sahtekarın ortalığı karıştırdığını, adınıza leke sürdüğünü görüyorsunuz. Dr.Otto Octavius’un da parmağının bulunduğunu anladığınız bu işi çözmek için yola koyulmanız oyunun başlangıcını oluşturuyor. Pek özenli olmasa da hoş olan demolar eşliğinde devam ettiğiniz oyunda kimi zaman dost kahramanlara rastlarken, kimi zaman da kötü tarafın kahramanlarıyla savaşıyorsunuz. Dostlarınız size pek yardımcı olmasalar da bir-iki laflayıp canınızın sıkılmasını engelliyor, düşmanlarınız da o sıkılmayan canınıza okuyor. Bu gibi etkenler altında karşınıza çıkan yaratıklarla mücadele edip, zor olmayan bazı bulmacaları çözerek oyuna devam ediyorsunuz ama asıl olaylar, hareketlenmeye başladığımızda ortaya çıkıyor.

  Örümcek Adam’ın PS’ten çeviri olduğunu, en iyi şekilde kamera açılarından anlıyorsunuz. Sizi arkanızdan takip eden üçüncü şahıs kamera, kimi zaman öyle bir yerde kalıyor ki önünüzü görememenizden dolayı havaya yumruk ve tekme savurur hale geliyorsunuz. Belki yanımdaki düşmana isabet eder de vururum diyerek kendinizi korumaya çalışıyorsunuz. O yüzden kimi zaman kamera açıları canınızı sıkabiliyor. Kamera sorununu hallettikten sonra içine girdiğiniz kavgaların ne kadar yüzeysel kaldığını görüyorsunuz. Hele ki kimi zaman küçük bir dönüş yapmak bile imkansız oluyor, bir iki derece döneyim derken, bir de bakmışsınız ki arkanızdaki duvarı görüyorsunuz.

  Kameradaki kusur biraz kaba olan kontrollerle birleşince sorun çıkarabiliyor. Kavgalar ise kimi zaman çekilmez oluyor. Tekme ve yumruklar ile basit kombolar oluşturarak saldırdığınız düşmanlarınızı örümcek ağınız ile şok edebiliyorsunuz. Örümcek ağınız ile düşmanları kısa bir süreliğine hareketsiz bırakabiliyor, ağdan bir top yaparak saldırabiliyor, uzaktaki düşmanı kendinize çekebiliyor veya etrafınızda bir koruma kalkanı oluşturabiliyorsunuz. Tamam, Örümcek Adam’ın çizgi filmlerinde karatenin inceliklerini öğrenmiyorduk ama yumruk ve tekme ile daha iyi kombolar oluşturabilir, ağımızı daha verimli bir şekilde kullanabilirdik ki bunları yapılması muhtemel bir başka Spider-Man oyununda görmeyi de umabiliriz.

  Ne var ki ağ konusunda hakkı yenmeyecek bir bölüm var. O da binalar arasında ağınızı bir oraya bir buraya atarak ilerlemeniz. Çizgi filminde gökdelenlerin tepesinde ağını nereye yapıştırarak ilerlediğini bir türlü bulamadığım Örümcek Adam oyunda size bu keyfi gayet güzel bir şekilde veriyor. Yerdeyken belirlediğiniz yöne doğru salına salına ilerlerken havada yön değiştiremiyorsunuz. Bu kimi zaman gerekiyor ama o kadar da önemli değil. Bu süzülme olayını gayet iyi yapan Activision’daki arkadaşlar örümceğimizin duvarlara sakız gibi yapışmasını da gayet iyi becermişler. Örümcek Adam’ınız ile duvar, tavan basmadık yer bırakmıyorsunuz. Yerdeyken bir ağ fırlatışınız ile tavana yapışabiliyor, tavanda süzülerek üzerlerine geldiğiniz düşmanlarınıza ani saldırılar yapabiliyorsunuz. Sizin tavana tırmandığınızı gören düşmanların ise bu numarayı yememeleri daha bir güzel oluyor.

  Düşman zekası için birer dahiler diyemem ama fena değiller. İsabetli atışlar yapmaları gayet iyi, hele ki yakın mesafede hızlı olamazsanız affetmiyorlar. Ancak ne var ki arkalarından bütün mekanı dağıtarak gelmeme rağmen dönüp bir kez olsun bakmamaları, arkasında arkadaşını döverken eğer yüzü bana dönmezse müdahale etmemeleri pek de hoş değil ama oyun genel olarak hızlı bir şekilde harekete dayalı olduğu için (siz isterseniz düşmanlarınızı ağınızla dolma gibi sarıp, sonra döver ve ortada ağır ağır dolaşabilirsiniz, size kalmış ama kimi bölümler de zamana karşı yarıştığınız için bu pek de iyi bir yöntem değil) pek de sorun çıkmıyor gibi gözüküyor. Zaten bu gibi şeylerin nedeni de PS oyunlarının PC’ye geçişte yaşadıkları sorunlardan ileri geliyor (Grafiklerde, oynanabilirlikte yaşanan sorunlardan).

  Grafik demişken, grafiklerin çok iyi olmadığını ama fena da gözükmediğini söyleyebilirim. Ne oyunlar gördüm PS’ten çevirme, keşke çevirmeselermiş de, öyle bıraksalarmış dediğim. Bu açıdan grafiklerin göze hoş göründüğünü ama bir Max Payne ile boy ölçüşemeyeceğini söyleyebilirim. Binalar üzerinde dolaşırken mekandaki boşluk gözünüze çarpacaktır ama dediğim gibi bunlar da aksiyon öğeleriyle kapatılmaya çalışılmış. Ağınızı sağlı sollu ata ata süzülerek ilerlemeniz gerçekten çok güzel.

  Oyun atmosfer olarak da, birebir kahramanların ve düşmanların kullanılması, seslerin orijinal karakterlere ait olması sayesinde sizi içine çekebiliyor. Kimi zaman karşınıza çıkan grafiklerdeki boşluk sizi biraz sıkabiliyor ama bunları o kadar da dert etmiyorsunuz. Karakter modellemeleri de az poligondan oluşmasına rağmen gayet güzel. Çizgi filmde veya romanda gördüğünüz karakterlere karşı savaşmak gayet zevkli. Hatırlayacağınız üzere her bir karakterin kendine has özellikleri vardı. Bu da bir nevi bölüm sonu canavarı mahiyetindeki düşman kahramanlara karşı savaşınızı daha bir güzel hale getiriyor. Hele ki Rhino’ya (gergedan adam) karşı savaşırken karakterimin, isabetsiz vuruşlarına karşılık olarak onunla alay eden konuşması, oyun esnasında kendi kendine durumla ilgili olarak diyaloglar kurması, demolardaki ve oyunun içindeki güzel esprileri sizi daha da bir oyuna ısındırıyor,atmosferin içine çekiyor. Bu gibi etkenler Örümcek Adam’ın dünyasına daha da girmenize yardımcı olabiliyor ama PS her alanda olduğu gibi burada da etkisini gösteriyor ki o ayrı...

  Oyunun menü kısmına bakacak olursak gayet basit ve kullanışlı (PS,PS,PS...) olduğunu görüyoruz. Mouse kullanımına olanak veren menüden training kısmına; oyunda bulduğunuz nesneler doğrultusunda oyun içerisindeki kostümünüzü değiştirebildiğiniz vb. kısımlara ulaşabildiğiniz special bölümüne; oyunda karşınıza çıkan karakterleri, ana bölümlerin girişindeki resimleri görebileceğiniz, oyunda izlediğiniz demoları tekrar izleyebileceğiniz ve oyun içerisinde bulduğunuz dergilere bakabileceğiniz gallery bölümüne ve çok da fazla detay içermeyen options bölümüne geçiş yapabiliyorsunuz. Bu kadar az detayın yanında bir multiplayer bölüm beklemek ayıp olurdu ki oyunu yapanlar da böyle düşünüp bir multiplayer eklememişler. Canları sağolsun, biz de konuya dayalı olarak ilerler, online oynamayıveririz.

  Spider-Man 3D aksiyon seven herkesin az veya çok bir kez göz atması gereken bir oyun. PS’ten PC’ye yapılan çok başarılı bir geçiş olmadığı kesin ama pek çok çeviriye göre de gayet iyi. Çizgi filmleri ve romanlarıyla büyüdüğümüz bu karakterin yeni oyunu da bizi bu eski günlere elinden geldiğince götürmeye çalışıyor. Sanırsam birşeyleri başarmışlar da, bu yüzden bu oyun denenmeyi hak ediyor. Alıp oynamanızda fayda var. Oyunu hemen bitireyim demeyin sonra o kadar ağla sinek avlarsınız.

  Oyun Hileleri:

  FUNKYTWN Toon Spidey
  STICKMAN Stick Spidey
  CLUBNOIR Ben Reilly kostümü
  ADMNTIUM Ölümsüzlük
  UATUSEES What If yarışması
  RGSGLLRY Karakter izleme
  CINEMA Film izleme
  FANBOY Çizgi karakter kolleksiyonu
  MME WEB Seviye seçimi
  KIRBYFAN Game Comic Cover
  ROBRTSON Storyboard Viewer
  SM LVIII Çabuk kostüm değiştirme
  MRWATSON Peter Parker kostümü
  KICK ME Amazing Bag Man kostümü
  XILRTRNS Scarlet Spider kostümü
  SYNOPTIC Spidey Unlimited kostümü
  TRISNTNL Captain Universe kostümü
  MIGUELOH Spidey 2099 kostümü
  SECRTWAR Symbiote Spidey kostümü
  RULUR J James Jewett
  EGOTRIP Pulsating -Yasak-
  GLANDS sınırsız ağ
  LEANEST Herşey
  WEAKNESS Ful sağlık

  Linkler:
  Netload Linkleri:

  netload.in dateifklBTVj9KG Spiderman.FO.Max.Payne.part1.rar.htm
  netload.in dateiKtAe5XhWnB Spiderman.FO.Max.Payne.part2.rar.htm
  netload.in dateiGzz6vAA3Fa Spiderman.FO.Max.Payne.part3.rar.htm
  netload.in datei5yWWkAMjwa Spiderman.FO.Max.Payne.part4.rar.htm
  netload.in dateiSzqHUWq8lX Spiderman.FO.Max.Payne.part5.rar.htm

  Hotfile Linkleri:

  hotfile.com Spiderman.FO.Max.Payne.part1.rar.html
  hotfile.com Spiderman.FO.Max.Payne.part2.rar.html
  hotfile.com Spiderman.FO.Max.Payne.part3.rar.html
  hotfile.com Spiderman.FO.Max.Payne.part4.rar.html
  hotfile.com Spiderman.FO.Max.Payne.part5.rar.html

  Filefactory Linkleri:

  filefactory.com Spiderman_FO_Max_Payne_part1_rar
  filefactory.com Spiderman_FO_Max_Payne_part2_rar
  filefactory.com Spiderman_FO_Max_Payne_part3_rar
  filefactory.com Spiderman_FO_Max_Payne_part4_rar
  filefactory.com Spiderman_FO_Max_Payne_part5_rar

  RapidShare Linkleri:

  rapidshare.com Spiderman.FO.Max.Payne.part1.rar
  rapidshare.com Spiderman.FO.Max.Payne.part2.rar
  rapidshare.com Spiderman.FO.Max.Payne.part3.rar
  rapidshare.com Spiderman.FO.Max.Payne.part4.rar
  rapidshare.com Spiderman.FO.Max.Payne.part5.rar

   Forum Saati Perş. Ocak 17, 2019 4:24 am