Sınırsız Paylaşımın Tek Adresi

Sınırsız Paylaşımın Tek Adresi
Modarotör Alımları Başlamıstır

  Antivirüs ArŞivi

  Paylaş
  avatar
  NeFrEt
  WebMaster
  WebMaster

  Mesaj Sayısı : 143
  Kayıt tarihi : 05/02/10
  Yaş : 37
  Nerden : ADANA

  Antivirüs ArŞivi

  Mesaj tarafından NeFrEt Bir Paz Şub. 07, 2010 7:35 pm

  Tanıtım:
  Nod32 Antivirüs dünyada 5 yıl boyunca dalında birincilik almış bir program. Performansı oldukça güzel. En basitinden Sabit Diskiniz 50 GB civarı dolu ise tamamen virüs taramasından geçirmesi yaklaşık 20 dakika. Hem çok hızlı hem de sisteminizi kasmıyor. Üstelik internet bağlantınız var ise güncellemeyi kendisi otomatik olarak yapıyor. Eğer internet bağlantınız yoksa üretici web adresine giderek virüs güncellemelerini indirerek , kendiniz de virüs güncellemelerini yapabilirsiniz.

  NOD32 Web tabanlı virüslere ve Truva atlarına (trojans), Microsoft Office dosyarında gizlenen makro virüslerine ve casus yazılımlar (spyware), reklam yazılımları (adware) ve klavye tuşlarının kaydını tutan programlar dahil güncel kötü yazılımlara (malware) karşı savunma sağlar.

  NOD32'nin sürümü yükseltilmiş modülleri artık ağlarda, İnternet üzerinde ve yaygın uygulamalarda kol gezen tanınmayan virüslere karşı ağırlıklı olarak imza güncellemelerine bağlı kalmadan koruma sağlar. HTTP taraması kullanıcıları Win32 kurtları (worm) ve Truva atları gibi İnternet kökenli tehditlere karşı korur. Bu tehditler klasik virüs tespit yöntemleriyle tespit edilmesi güç olan runtime packer uygulamalar olarak bilinen değiştirilmiş çalıştırılabilir (executable file) dosyaların içinde saklanmış şekilde yayılabilirler. NOD32 tespit oranını yeni bir düzeye taşıyarak neredeyse bilinmeyen tüm runtime packer uygulamaları tanır. NOD32 aynı zamanda makro virüslere ve casus yazılım, reklam yazılımı ve tuş kaydı tutan yazılımlar gibi virüs dışı tehditlere karşı da koruma sağlar. Bunlara ilave olarak NOD32'nin uzmanlaşmış antivürüs tarayıcısı Ofis dosyalarında gizlenen virüslere karşı ek koruma sağlamak üzere Microsoft Office'in varsayılan tarayıcısıyla birlikte çalışır.

  Gelişmiş Öğrenebilir (Heuristics) teknoloji daha az yük ve yüksek tarama hızıyla proaktif koruma sağlar. Yeni bir tehdit ve virüs imza güncellemesi arasındaki kritik periyodda kötü yazılımları tespit edebilir. NOD32�nin son versiyonunda, Eset'in Advanced Heuristics (Gelişmiş Öğrenme) teknolojisi mümkün olan en yüksek virüs tespit etme oranını sağlarken son kötü yazılımları hızlıca ve kesin biçimde tespit etmek için çok sayıda yeni tespit algoritmalarıyla geliştirilmiştir.

  Son antivirüs çözümlerinin çoğu çalıştırıldıklarında değerli sistem kaynaklarının çoğunu kullanan üst-katman (high-level) programlama dilleriyle kodlanmıştır. NOD32 ağ ve CPU porformansında kaydadeğer etkisi olan birinci sınıf virüs koruması sağlamak için assembly kodlama kullanır.

  NOD32 tüm kategorilerde mükemmeli yakalayan bir antivirüs çözümüdür! NOD32'nin tespit etme verimliliği bir çok uluslarası saygın ödüle layık görülmüştür. NOD32 rakiplerinin hepsinden daha fazla (28) ödül kazanarak Virüs Bulletin 100% Awarads�ın dünya lideri olmuştur. Mayıs 1998de ilk kez test edilmek üzere sunulduğunda NOD32 yabancı virüsleri kaçırmayan tek ürün olmuştur.

  NOD32 virüsün belirgin imzası (signature) olmadan önce tespit eder! Bunu mümkün kılan gelişmiş öğrenme yeteneğidir. Kurulumu kolay, tarama zamanları 2 ila 50 kat daha hızlı, bellek kullanımı çok düşüktür ve NOD32 bilgisayarınıza bulaşmadan önce virüslerin %100ünü tespit eder!
  Masaüstü, sunucular, e-posta posta sunucuları, ağlar ve şirket ortamlarında NOD32 mecut en iyi antivirüs çözümüdür. Pahalı değildir; kendini otomatik günceller ve fark ettirmeden çalışır.

  Eset'in dört yıldır müşterisi olan yazılım devi Microsoft iki yıl daha hizmet anlaşması imzalamıştır. Microsoft Eset NOD32 antivirüs yazılımına o kadar güvenmektedir ki yazılımları piyasaya sürmeden ünce laboratuvarlarında NOD32'yi tercih etmektedir.

  Homepage - Bu LİNKİ Görmek Için ÜYE OLMALISINIZ VE CEVAP YAZMALISINIZ...


  Bu LİNKİ Görmek Için ÜYE OLMALISINIZ VE CEVAP YAZMALISINIZ...  itdefender Professional Plus 9.0 TÜRKÇE


  Bu LİNKİ Görmek Için ÜYE OLMALISINIZ VE CEVAP YAZMALISINIZ...
  Kod:
  2F9B4-D2C30-5C657-8EA12
  95405-079DD-E5F21-1FAB7
  73964-C68CF-39921-94E9D
  CEA58-1E296-41A3A-FC1DB


  NeFrEt Very Happy Very Happy
  avatar
  serhat01
  Administrator
  Administrator

  Mesaj Sayısı : 91
  Kayıt tarihi : 06/02/10
  Yaş : 20
  Nerden : Adana

  Geri: Antivirüs ArŞivi

  Mesaj tarafından serhat01 Bir Çarş. Şub. 10, 2010 3:10 pm

  emeğe saygı

   Forum Saati Perş. Ocak 17, 2019 4:31 am