Sınırsız Paylaşımın Tek Adresi

Sınırsız Paylaşımın Tek Adresi
Modarotör Alımları Başlamıstır

  MSN İfadenizi kendiniz yapınn

  Paylaş
  avatar
  NeFrEt
  WebMaster
  WebMaster

  Mesaj Sayısı : 143
  Kayıt tarihi : 05/02/10
  Yaş : 37
  Nerden : ADANA

  MSN İfadenizi kendiniz yapınn

  Mesaj tarafından NeFrEt Bir Perş. Mart 04, 2010 6:55 pm

  MSN İfadenizi kendiniz yapınn


  Microsoft'un yeni ücretsiz hizmeti Minimise Me ile MSN kullanıcıları kendi minyatür ifadelerini hazırlayıp Live Messenger'da kullanabiliyor. Resimlerle anlatıyoruz.

  Minimise Me, ifadelerinizi(smiley) tamamen kişiselleştirmenize imkan veriyor. Saç renginden ağız-göz yapısına kadar birçok özelliği belirleyebilir, çeşitli yön ayarlamaları yapabilir, belirlenen ek aksesuar ve özellikleri kullanabilirsiniz.


  Microsoft’un hayata geçirdiği ''Minimise Me'' isimli ücretsiz hizmeti ile, Windows Live Messenger kullanıcıları kişisel-minyatür ifadelerini hazırlayıp Live Messenger’da kullanabilecekler.
  Minimise Me, ifadelerinizi tamamen kişiselleştirmenize imkan veriyor. Saç renginden ağız-göz yapısına kadar birçok özelliği belirleyebilir, çeşitli yön ayarlamaları yapabilir, belirlenen ek aksesuar ve özellikleri kullanabilirsiniz.

  Karakteriniz bittiğinde, ''Preview & download your character'' butonuna basın ve bir süre bekledikten sonra ekrana gelecek indirme seçeneğini kabul ederek programı bilgisayarınıza yükleyin. Bu sayede oluşturduğunuz karakteri, hem görüntü resmi olarak hem de smile (birbirinden farklı) olarak kullanabilirsiniz.

  NOT= Yükleme işlemi sırasında oturumunuzun açık olması gerekiyor.
  (Oluşturduğum örnek ifade)


  (Düzenlemenize izin verilen hazır ifadeler)

  Bilgi İçin:

  Bu LİNKİ Görmek Için ÜYE OLMALISINIZ VE CEVAP YAZMALISINIZ...  NeFrEt Very Happy Very Happy

   Forum Saati Salı Ağus. 21, 2018 11:38 pm